Úvod Otevírání aut Otevírání aut AUDI

Otevírání aut AUDI

Možná už se vám to stalo, a možná se vám to děje právě teď, a proto jste zavítali na tyto stránky. Auto zamčené, klíče uvnitř a vy venku. A co teď? Hlavně zachovejte chladnou hlavu, protože i tato situace má své řešení, a to v zásadě velmi jednoduché. Tím máme na mysli nás. Pokud se nacházíte v Brně, stačí jenom zavolat a my tam do 30 minut budeme. Působíme v Brně a okolí a otevíráme osobní auta všech značek, kamiony i střešní boxy. Poradíme si i se zámkem na vašem vozidle značky Audi.

Volejte NONSTOP

Zavolat můžete kdykoliv. Naše služby provozujeme NONSTOP, protože chápeme, že zabouchnutí klíčů v autě se nestává pouze v úředních hodinách. Jsme členem Asociace zámkových a klíčových služeb ČR, což vám zaručuje loajalitu, kvalitu a profesionalitu provedení.

Většina aut, včetně těch značky Audi využívá systém s vnitřní zarážkou. Co se týče odolnosti proti vniknutí, předčil jej sice nový typ křížových zámků (6+3 a 6+4), i tak je ale stále jedním z těch nejrozšířenějších.

Zámek je vybaven axiální nebo radiální bezpečnostní spojkou, která se, jakmile dojde k pokusu o prolomení zámku, protočí. Samotný zámek zůstává nepoškozen a auto je stále zamčené. Tyto vložky a zámky pro nás ale nepředstavují problém, a to ani v případě, kdy je zámková vložka zatuhlá a zanesená. To se stává často, protože většina aut disponuje odemykáním na dálkové ovládání, a to mechanické je tedy prakticky nepoužívané. Ani to ale nepředstavuje nepřekonatelnou překážku, jen je potřeba vložku nejprve vyčistit, a až poté je možné vůz opět odemknout.

Možnost platby kartou

U nás zaplatíte i kartou, takže ani absence hotovosti není překážkou pro využití našich služeb.